Z książką na start

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelcach Małych zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w kolejnej edycji projektu „ Mała książka – wielki człowiek”.  Każde dziecko urodzone w 2013 – 2016 roku, które przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Zapraszamy.